Honey Badgers F-M existuje!

Honey Badgers F-M, z.s. byl dne 20. 6. 2018 úspěšně zapsán do spolkového rejstříku! Po neutuchající dřině vedení spolku se sen stal skutečností a spolek nabyl právní subjektivitu. Nejedná se tak již pouze o sen některých členů ale o skutečnost.

Přirozeně se to neobešlo bez komplikací a byly chvíle kdy nebylo vidět světlo, respektive kdy rejstříkový soud měl s něčím problém (zde je záhodno uvést, že za jistou procesní chybu v žádném případě nenese odpovědnost určitý medojed s téměř ukončeným právním vzděláním), ale nakonec proběhlo vše jak mělo a pod lehce zapamatovatelným identifikačním číslem 07192266, existuje tento spolek.

Přestože samotný impulz k založení vznikl teprve velice nedávno, o to více se všichni členové tohoto exluzivního spolku horlivěji podíleli na jeho vzniku, za což jim patří velký dík. A to ať ochotou se účastnit schůzí po všech možných hospodách, tak i nasazením v rámci schánění financí, bez kterých by nás to jinak finančně bolelo.

Samotný název spolku je anglické označení zvířete známého u nás pod názvem medojed kapský. Hlavním důvodem zakomponování této šelmy podobající se skunku do názvu našeho týmu je především životní styl tohoto hrdého afrického zvířete z čeledi kunovitých. Jeho odvaha, zápal pro věc a schopnost pozřít existenčně neúnosné množství jedu, odráží obdobné charakterové rysy jaké lze najít u všech členů našeho týmu.

105 thoughts on “Honey Badgers F-M existuje!

 1. Pingback: find tadalafil
 2. Pingback: tadalafil use
 3. Pingback: buy viagra gel
 4. Pingback: gabapentin coma
 5. Pingback: bactrim glaucoma
 6. Pingback: rxlist valtrex
 7. Pingback: furosemide tocris
 8. Pingback: gabapentin 1000mg
 9. Pingback: ddavp sc dose
 10. Pingback: flexeril and xanax
 11. Pingback: aspirin nsaid
 12. Pingback: celexa citalopram
 13. Pingback: actos esotericos
 14. Pingback: acarbose rcm
 15. Pingback: abilify ocd
 16. Pingback: robaxin half life
 17. Pingback: diltiazem cream
 18. Pingback: cost of stromectol
 19. Pingback: cheap synthroid
 20. Pingback: sitagliptin action
 21. Pingback: tadalafil 50 mg
 22. Pingback: stromectol tab
 23. Pingback: ivermectin ebay
 24. Pingback: stromectol drug
 25. Pingback: ivermectin 8 mg

Comments are closed.