Honey Badgers F-M existuje!

Honey Badgers F-M, z.s. byl dne 20. 6. 2018 úspěšně zapsán do spolkového rejstříku! Po neutuchající dřině vedení spolku se sen stal skutečností a spolek nabyl právní subjektivitu. Nejedná se tak již pouze o sen některých členů ale o skutečnost.

Přirozeně se to neobešlo bez komplikací a byly chvíle kdy nebylo vidět světlo, respektive kdy rejstříkový soud měl s něčím problém (zde je záhodno uvést, že za jistou procesní chybu v žádném případě nenese odpovědnost určitý medojed s téměř ukončeným právním vzděláním), ale nakonec proběhlo vše jak mělo a pod lehce zapamatovatelným identifikačním číslem 07192266, existuje tento spolek.

Přestože samotný impulz k založení vznikl teprve velice nedávno, o to více se všichni členové tohoto exluzivního spolku horlivěji podíleli na jeho vzniku, za což jim patří velký dík. A to ať ochotou se účastnit schůzí po všech možných hospodách, tak i nasazením v rámci schánění financí, bez kterých by nás to jinak finančně bolelo.

Samotný název spolku je anglické označení zvířete známého u nás pod názvem medojed kapský. Hlavním důvodem zakomponování této šelmy podobající se skunku do názvu našeho týmu je především životní styl tohoto hrdého afrického zvířete z čeledi kunovitých. Jeho odvaha, zápal pro věc a schopnost pozřít existenčně neúnosné množství jedu, odráží obdobné charakterové rysy jaké lze najít u všech členů našeho týmu.

44 thoughts on “Honey Badgers F-M existuje!

  1. Pingback: find tadalafil
  2. Pingback: tadalafil use
  3. Pingback: buy viagra gel
  4. Pingback: gabapentin coma
  5. Pingback: bactrim glaucoma
  6. Pingback: rxlist valtrex
  7. Pingback: furosemide tocris
  8. Pingback: gabapentin 1000mg

Comments are closed.