Nová sezóna 2020/21 je tady

Na hlavě pár dalších loken šedých vlasů, dres zase o trochu více upnutý, játra mírně tvrdší a šťastně svobodných o jednoho méně. Indicie značí jediné – začíná další sezóna FBC Honey Badgers F-M! Již zítra budou odehrány první zápasy prestižní soutěže Moravskoslezského přeboru mužů proti Z.F.K. Petrovice C a RH PIVING Ostrava.

Na fotografii jsou zachyceni medojedi v jejich přirozeném prostředí.

Po nešťastném období způsobené řáděním COVID-19, kdy nebylo možné dohrát většinu sportovních lig, včetně té florbalové, vstupují medojedi do nové sezóny ještě hladovější a odhodlanější než kdy dříve. Heslem i nadále zůstává „raději mrtvý než druhý“, kdy ambice na výsledek zůstaly shodné jako u všech dosavadních sezón v historii klubu, tedy postup.

Přestože letní příprava nebyla z důvodu vládních restrikcí nakloněna kolektivní vícefázové přípravě, naši borci se s tím dokázali popasovat a letní přípravu absolvovali individuálně dle stanoveného cvičebního plánu. Světlou výjimkou kolektivního cvičení budiž muklovské práce na nejmenované zahradě při betonování bazénu.

Jako generálka na novou sezónu posloužil letní turnaj pod širým nebem ve Šternberku, kterého se naši hráči účastnili vůbec poprvé koncem Srpna. Vzhledem k předvedené hře, absence jediného normálního baru a nešťastnému umístění, to byla zároveň (s největší pravděpodobností) i naše derniéra na FOA Šternberk.

V rámci letních hráčských transferů Vám s radostí oznamujeme, že stejně jako v loňském roce i letos úspěšně posilujeme a doplňujeme nemocemi a zraněními prořídlé řady medojedů o nové jména. Konkrétně se jedná o tři zkušené ostravské střelce s mnohaletou zkušeností v oboru.

Disclaimer: Ne všechny osoby na fotografii jsou aktivními hráči mužského týmu FBC Honey Badgers F-M

Doufáme, že i v nadcházející sezóně nám zachováte přízeň a stejně jako my i Vy budete pro nákup ocelových konstrukcí a pro inženýrské činnosti a související technické poradenství využívat společnost Valigura OKS s.r.o.

Děkujeme!

Jo a hrajeme zase o ligu výše.