Fbc Honey Badgers F-M

Fixtures

9:45
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH ZŠ Brušperk

Fbc Honey Badgers F-M — 1. SC TEMPISH Vítkovice B

13:30
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH ZŠ Brušperk

1. FBK Rožnov p/R C — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
Sportovní hala Čeladná

FbC Coyotes Jablunkov — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — FK Gůfuň Nový Jičín

0:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH TJ Ostrava

FBC Hlučín — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH TJ Ostrava

Fbc Honey Badgers F-M — TJ Slovan Havířov B

0:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH ZŠ Bystřice n/O

Fbc Honey Badgers F-M — Bazinga Ostrava

0:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH ZŠ Bystřice n/O

FK Gůfuň Nový Jičín — Fbc Honey Badgers F-M

Výsledky

10:30
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

Bazinga Ostrava — Fbc Honey Badgers F-M

8:00
Moravskoslezská liga mužů 2022/2023
2022
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Vikings Kopřivnice B

12:40
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021

Fbc Honey Badgers F-M — Z.F.K. Petrovice C

13:40
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Fbc Honey Badgers F-M — FK Gůfuň Nový Jičín

10:10
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Fbc Honey Badgers F-M — RH PIVING Ostrava

16:50
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Vikings Kopřivnice B

14:30
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C — Fbc Honey Badgers F-M

13:10
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH Paskov

Fbc Honey Badgers F-M — RH PIVING Ostrava

8:30
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH Paskov

FBC Vikings Kopřivnice B — Fbc Honey Badgers F-M

4 - 3
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

Z.F.K. Petrovice C — Fbc Honey Badgers F-M

9:00
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

Fbc Honey Badgers F-M — 1. FBK Rožnov p/R C

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

FK Gůfuň Nový Jičín — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
MSH Havířov

Fbc Honey Badgers F-M — FbK Horní Suchá B

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
MSH Havířov

Fbc Honey Badgers F-M — FbC Coyotes Jablunkov

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

FBK Štajgřy Ostrava — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — Z.F.K. Petrovice C

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Horní Suchá

Florbal Torpedo Havířov B — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Horní Suchá

Fbc Honey Badgers F-M — 1. FBK Rožnov p/R C

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Vikings Kopřivnice B

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

FbK Horní Suchá B — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Paskov

Fbc Honey Badgers F-M — FK Gůfuň Nový Jičín

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Paskov

RH PIVING Ostrava — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

Fbc Honey Badgers F-M — FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

1. FBK Rožnov p/R C — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — Florbal Torpedo Havířov B

0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

FBC Vikings Kopřivnice B — Fbc Honey Badgers F-M

11:30
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ Bystřice n/O

FbC Coyotes Jablunkov — Fbc Honey Badgers F-M

9:10
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ Bystřice n/O

Fbc Honey Badgers F-M — FBK Štajgřy Ostrava

6 - 5
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — RH PIVING Ostrava

2 - 10
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná

Z.F.K. Petrovice C — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019

FBC PORUBA SHARKS — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019

FbK Horní Suchá B — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019

SK Domaslavice B — Fbc Honey Badgers F-M

0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — SKP Nový Jičín – FBK Frenštát

13:40
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Cobra Hať

11:20
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B — Fbc Honey Badgers F-M

13 - 3
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — FBC PIRATES OSTRAVA B

3 - 9
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

FBC Cobra Hať — Fbc Honey Badgers F-M

4 - 1
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice

Fbc Honey Badgers F-M — FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B

11 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice

Fbc Honey Badgers F-M — FBK RAFANI OSTRAVA

11 - 2
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SC Smilovice

Fbc Honey Badgers F-M — SK Domaslavice B

7 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SC Smilovice

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Spartak Bílovec B

4 - 5
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov

Fbc Honey Badgers F-M — FBC PORUBA SHARKS

9 - 3
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov

Z.F.K. Petrovice D — Fbc Honey Badgers F-M

3 - 5
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice

FBC Spartak Bílovec B — Fbc Honey Badgers F-M

4 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice

FBK RAFANI OSTRAVA — Fbc Honey Badgers F-M

4 - 13
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

SKP Nový Jičín – FBK Frenštát — Fbc Honey Badgers F-M

7 - 1
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M — FbK Horní Suchá B

4 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov

Fbc Honey Badgers F-M — Z.F.K. Petrovice D

4 - 8
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov

FBC PIRATES OSTRAVA B — Fbc Honey Badgers F-M

14:50
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná

FBC Letka C vs Fbc Honey Badgers F-M

9:00
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M vs FBC TIGERS PORUBA

4 - 1
Moravskoslezská třída mužů
2018
ČPP Aréna Ostrava

Fbc Honey Badgers F-M vs FBC Hlučín C

3 - 4
Moravskoslezská třída mužů
2018
ČPP Aréna Ostrava

FBC Hlučín B vs Fbc Honey Badgers F-M

3 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH Stars Třinec

Fbc Honey Badgers F-M vs Ossiko Třinec B

0 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH Stars Třinec

Fencers Havířov vs Fbc Honey Badgers F-M

2 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

SK ANAKONDA vs Fbc Honey Badgers F-M

10 - 1
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

Fbc Honey Badgers F-M vs Flashing Stars Havířov B

1 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná

Sokol Šenov vs Fbc Honey Badgers F-M

6 - 3
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná

Fbc Honey Badgers F-M vs Ossiko Třinec B

3 - 14
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

FBC Hlučín C vs Fbc Honey Badgers F-M

4 - 5
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

FbC Coyotes Jablunkov B vs Fbc Honey Badgers F-M

3 - 3
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Komenského Bílovec

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Spartak Bílovec C

1 - 16
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Komenského Bílovec

FBC Letka C — Fbc Honey Badgers F-M

14 - 3
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

FbC Coyotes Jablunkov B vs FBC Honey Badgers F-M

7 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

Fbc Honey Badgers F-M vs FBC Hlučín B

8 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bystřice n/O

Fbc Honey Badgers F-M vs Sokol Šenov

11 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bystřice n/O

Fencers Havířov vs Fbc Honey Badgers F-M

0 - 5
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

FBC Spartak Bílovec C vs Fbc Honey Badgers F-M

7 - 0
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice

FBC TIGERS PORUBA vs FBC Honey Badgers F-M

0 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
MSH Havířov

Fbc Honey Badgers F-M vs SK ANAKONDA

11 - 1
Moravskoslezská třída mužů
2018
MSH Havířov

Flashing Stars Havířov B vs Fbc Honey Badgers F-M