Fbc Honey Badgers F-M

Výsledky

12. 2. 2022
12:40
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — Z.F.K. Petrovice C

29. 1. 2022
13:40
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FK Gůfuň Nový Jičín

29. 1. 2022
10:10
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — RH PIVING Ostrava

9. 1. 2022
16:50
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Vikings Kopřivnice B

9. 1. 2022
14:30
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
N/A

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C — Fbc Honey Badgers F-M

4. 12. 2021
13:10
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH Paskov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — RH PIVING Ostrava

4. 12. 2021
8:30
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH Paskov
N/A

FBC Vikings Kopřivnice B — Fbc Honey Badgers F-M

21. 11. 2021
4 - 3
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
N/A

Z.F.K. Petrovice C — Fbc Honey Badgers F-M

21. 11. 2021
9:00
Moravskoslezský přebor mužů 2021/2022
2021
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — 1. FBK Rožnov p/R C

25. 4. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

FK Gůfuň Nový Jičín — Fbc Honey Badgers F-M

25. 4. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B — Fbc Honey Badgers F-M

20. 3. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
MSH Havířov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FbK Horní Suchá B

20. 3. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
MSH Havířov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FbC Coyotes Jablunkov

7. 3. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

FBK Štajgřy Ostrava — Fbc Honey Badgers F-M

7. 3. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — Z.F.K. Petrovice C

20. 2. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Horní Suchá
N/A

Florbal Torpedo Havířov B — Fbc Honey Badgers F-M

20. 2. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Horní Suchá
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — 1. FBK Rožnov p/R C

31. 1. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Vikings Kopřivnice B

23. 1. 2021
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
N/A

FbK Horní Suchá B — Fbc Honey Badgers F-M

12. 12. 2020
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Paskov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FK Gůfuň Nový Jičín

12. 12. 2020
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH Paskov
N/A

RH PIVING Ostrava — Fbc Honey Badgers F-M

28. 11. 2020
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B

28. 10. 2020
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
N/A

1. FBK Rožnov p/R C — Fbc Honey Badgers F-M

24. 10. 2020
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — Florbal Torpedo Havířov B

24. 10. 2020
0:00
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

FBC Vikings Kopřivnice B — Fbc Honey Badgers F-M

10. 10. 2020
11:30
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ Bystřice n/O
N/A

FbC Coyotes Jablunkov — Fbc Honey Badgers F-M

10. 10. 2020
9:10
Moravskoslezský přebor mužů
2020
SH ZŠ Bystřice n/O
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBK Štajgřy Ostrava

19. 9. 2020
6 - 5
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — RH PIVING Ostrava

19. 9. 2020
2 - 10
Moravskoslezský přebor mužů
2020
Sportovní hala Čeladná
N/A

Z.F.K. Petrovice C — Fbc Honey Badgers F-M

19. 4. 2020
0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
N/A

FBC PORUBA SHARKS — Fbc Honey Badgers F-M

19. 4. 2020
0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
N/A

FbK Horní Suchá B — Fbc Honey Badgers F-M

12. 4. 2020
0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
N/A

SK Domaslavice B — Fbc Honey Badgers F-M

12. 4. 2020
0:00
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — SKP Nový Jičín – FBK Frenštát

29. 3. 2020
13:40
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Cobra Hať

29. 3. 2020
11:20
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B — Fbc Honey Badgers F-M

9. 2. 2020
13 - 3
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC PIRATES OSTRAVA B

9. 2. 2020
3 - 9
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

FBC Cobra Hať — Fbc Honey Badgers F-M

26. 1. 2020
4 - 1
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B

26. 1. 2020
11 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBK RAFANI OSTRAVA

7. 12. 2019
11 - 2
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SC Smilovice
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — SK Domaslavice B

7. 12. 2019
7 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SC Smilovice
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Spartak Bílovec B

17. 11. 2019
4 - 5
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC PORUBA SHARKS

17. 11. 2019
9 - 3
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov
N/A

Z.F.K. Petrovice D — Fbc Honey Badgers F-M

26. 10. 2019
3 - 5
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice
N/A

FBC Spartak Bílovec B — Fbc Honey Badgers F-M

26. 10. 2019
4 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH ZŠ Bolatice
N/A

FBK RAFANI OSTRAVA — Fbc Honey Badgers F-M

12. 10. 2019
4 - 13
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

SKP Nový Jičín – FBK Frenštát — Fbc Honey Badgers F-M

12. 10. 2019
7 - 1
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FbK Horní Suchá B

22. 9. 2019
4 - 4
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — Z.F.K. Petrovice D

22. 9. 2019
4 - 8
Moravskoslezská soutěž mužů
2019
SH Paskov
N/A

FBC PIRATES OSTRAVA B — Fbc Honey Badgers F-M

4. 5. 2019
14:50
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná
N/A

FBC Letka C vs Fbc Honey Badgers F-M

4. 5. 2019
9:00
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs FBC TIGERS PORUBA

30. 3. 2019
4 - 1
Moravskoslezská třída mužů
2018
ČPP Aréna Ostrava
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs FBC Hlučín C

30. 3. 2019
3 - 4
Moravskoslezská třída mužů
2018
ČPP Aréna Ostrava
N/A

FBC Hlučín B vs Fbc Honey Badgers F-M

16. 3. 2019
3 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH Stars Třinec
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs Ossiko Třinec B

16. 3. 2019
0 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH Stars Třinec
N/A

Fencers Havířov vs Fbc Honey Badgers F-M

24. 2. 2019
2 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

SK ANAKONDA vs Fbc Honey Badgers F-M

24. 2. 2019
10 - 1
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs Flashing Stars Havířov B

2. 2. 2019
1 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná
N/A

Sokol Šenov vs Fbc Honey Badgers F-M

2. 2. 2019
6 - 3
Moravskoslezská třída mužů
2018
Sportovní hala Čeladná
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs Ossiko Třinec B

20. 1. 2019
3 - 14
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

FBC Hlučín C vs Fbc Honey Badgers F-M

20. 1. 2019
4 - 5
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

FbC Coyotes Jablunkov B vs Fbc Honey Badgers F-M

6. 1. 2019
3 - 3
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Komenského Bílovec
N/A

Fbc Honey Badgers F-M — FBC Spartak Bílovec C

6. 1. 2019
1 - 16
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Komenského Bílovec
N/A

FBC Letka C — Fbc Honey Badgers F-M

25. 11. 2018
14 - 3
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

FbC Coyotes Jablunkov B vs FBC Honey Badgers F-M

25. 11. 2018
7 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs FBC Hlučín B

17. 11. 2018
8 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bystřice n/O
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs Sokol Šenov

17. 11. 2018
11 - 2
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bystřice n/O
N/A

Fencers Havířov vs Fbc Honey Badgers F-M

14. 10. 2018
0 - 5
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

FBC Spartak Bílovec C vs Fbc Honey Badgers F-M

14. 10. 2018
7 - 0
Moravskoslezská třída mužů
2018
SH ZŠ Bolatice
N/A

FBC TIGERS PORUBA vs FBC Honey Badgers F-M

29. 9. 2018
0 - 8
Moravskoslezská třída mužů
2018
MSH Havířov
N/A

Fbc Honey Badgers F-M vs SK ANAKONDA

29. 9. 2018
11 - 1
Moravskoslezská třída mužů
2018
MSH Havířov
N/A

Flashing Stars Havířov B vs Fbc Honey Badgers F-M